DarkMark RPG

AcasaInregistrareConectare

Distribuiți | 

Părerea elevilor

In jos 

Cum vi se par orele de Ierbologie momentan ?
- Interesante
85%
 85% [ 11 ]
- Se poate și mai bine
15%
 15% [ 2 ]
- Mă plictisesc
0%
 0% [ 0 ]
- Nu vreau să mai particip la aceast curs
0%
 0% [ 0 ]
- Nu mă interesează
0%
 0% [ 0 ]
- Nu știu
0%
 0% [ 0 ]
- Jalnice
0%
 0% [ 0 ]
Total voturi : 13

AutorMesaj
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 24
Warning : 0%
Casa : Adult
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Părerea elevilor   Mar Sept 28, 2010 12:14 pm

Isabella privi cum în clasă intrau unul după altul elevii și după ce auzi soneria se ridică sprijinindu-se în palme de catedră.
"- Bună ziua! Inițial voiam să vă prezint câteva detalii despre planta pe care urmează să o studiem astăzi. Însă.. aș dori mai întâi să fac un.. mic sondaj legat de programa de până acum, prin două simple întrebări."

● Vi se par interesante orele de Ierbologie ? De ce ?
● Aveți idei noi legate de modul de predare, lecții, și așa mai departe ? (dacă da, răspundeți la această întrebare prin PM - Mesaj Privat.)

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]

Ultima editare efectuata de catre Isabella Isildur in Mar Sept 28, 2010 12:37 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Ax Von-Dall
Anul II
Anul II

Data de inscriere : 09/01/2010
Numar mesaje : 62
Varsta : 23
Casa : Ochi-de-Soim
Reputatie : 21
Galeoni : 65

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   Mar Sept 28, 2010 12:21 pm

● Da, pentru ca modul de predare este destul de bun, lectiile sunt desfasurate intr-un mod placut, informatiile sunt prezentate foarte concret, cu explicatii. :)
● Nu, insa daca voi avea idei, vi le voi prezenta.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Helena Daphne Lee
Godlike Wizard
Godlike Wizard

Data de inscriere : 30/04/2010
Numar mesaje : 3660
Varsta : 25
Stare Relatie : Single.
Reputatie : 446
Galeoni : 241
Animal : Motan negru - Salem
Functii : Vanzatoare "Robe si pelerine pentru toate ocaziile"

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   Mar Oct 12, 2010 8:53 am

Da, imi plac deoarece sunt complexe, vrednice de atentia elevilor si dat fiind ca ador la orice materie partea teoretica ma face sa particip cu drag la ore. Lectiile sunt prezentate in detaliu, dar nici exagerat si temele au intrebari interesante, facute sa starneasca si mai mult curiozitatea elevului. Atmosfera nu este deloc stresanta, ci chiar placuta, mai ales cand in aer se simte concurenta din colegi. ( Laughing )

● Aveți idei noi legate de modul de predare, lecții, și așa mai departe ? (dacă da, răspundeți la această întrebare prin PM - Mesaj Privat.)
Am trimis mesajul in privat.

[b][font=Segoe Print]Heaven doesn't want me and Hell's afraid I'll take over[/font][/b]

[b][font=MagicMedieval][size=20][color=black][u]B[/u]GS Sisters \m/ [/font][/color][/size][/b][/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.darkmark.org
Samantha Hawkins
Anul IV
Anul IV

Data de inscriere : 11/05/2010
Numar mesaje : 284
Varsta : 22
Reputatie : 43
Galeoni : 29
Animal : Pisica "Albastra de Rusia"-Yura; Lup - Fenrir.

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   Mar Oct 12, 2010 6:57 pm

Ja, auf jeden Smug [cu siguranta]. Pe langa faptul ca in viata reala mi-a placut aproape tot ce tine de biologie, sam e de acord cu colegele sale la capitolul atmosfera relaxata, prielnica invataturii. Lectii bine echilibrate [ sam adora cu predilectie profesoara de ierbologie inca de cand i-a dat vreo 50 de puncte pentru ODS rofl de asemenea, Sam tocmai a descoperit functia "defilare" : ))] si elevii sunt impulsionati sa-si foloseasca creativitatea si cunostintele dobandite.

Da. PM in curs de trimitere :p

Ultima editare efectuata de catre Samantha Hawkins in Mar Oct 12, 2010 7:39 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://flower-in-desert.blogspot.com/
Ema Snow
Sef De Casa
Sef De Casa

Data de inscriere : 03/10/2010
Numar mesaje : 1156
Varsta : 23
Stare Relatie : with Daniel
Reputatie : 243
Galeoni : 222
Animal : Husky Siberian-Ariadne; bufnita alba-Artemait; Leopard de zapada-Toothless
Functii : Vanzatoare "La Trei Maturi"

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   Mar Oct 12, 2010 7:21 pm

Normal! ^_^ De ce? Pentru ca, pe langa faptul ca sunt interesante, sunt bine organizate. In plus, atmosfera "dezvoltata" de profesor este prielnica studiului si atragatoare

[color=blue][b]Wit beyond meansure is man's greatest treasure![/b][/color][/center]
[b][center][color=#04d4f0]"Hope is the thing with feathers, that perches in the soul, and sings the tune without the words, and never stops at all." (Emily Dickinson)[/color][/center][/b]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Isabella River
Master Wizard
Master Wizard

Data de inscriere : 18/08/2009
Numar mesaje : 5232
Varsta : 24
Stare Relatie : Married to Matt River.
Reputatie : 1082
Galeoni : 900
Animal : Rottweiler - Warro
Functii : Vanzatoare Ollivander`s ; Profesor de "Ierbologie"

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   Dum Oct 17, 2010 6:47 am

"- Mulțumesc mult, fetelor. Am primit mesajele voastre, însă nu am avut timp să răspund la ele, și pentru asta îmi cer scuze, dar apreciez fiecare idee." >:d<

[size=9][color=#E9CFEC]- Accept PowerPlay doar in cazul Kennyei, al lui Matt, Bellei si al lui Dess. - [/size][/color]

[size=9][color=#E9CFEC]Adrian Ivashkov: "Visele nu se compară niciodată cu realitatea, micuțule dhampir."[/color][/size]
Copyright © 2010-2011 Tocarea Ficaților rapid, ușor și cu plăcere S.R.L. All rights reserved to Kennya & Isa.

[/center]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://makeitfly.wordpress.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Părerea elevilor   

Sus In jos

Părerea elevilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
DarkMark RPG :: Hogwarts :: Orele de Curs :: Ierbologie-
Mergi direct la:  

Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit